tel./fax 59 842 42 42
kom. 601 366 781

Kancelaria

Kancelaria Adwokacka adw. Ewy Rożnowskiej-Iwanickiej została założona z myślą o tradycyjnej roli adwokatów - reprezentujących osoby fizyczne przed sądami i organami administracji. Kancelaria prowadzi sprawy przed sądami powszechnymi w całej Polsce. Kancelaria posiada także prawo do składania kasacji i skargi do Sądu Najwyższego, skargi kasacyjnej do Naczelnego Sądu Administracyjnego, skargi konstytucyjnej do Trybunału Konstytucyjnego oraz skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu.

Kancelaria Adwokacka zapewnienia również sprawną i profesjonalną obsługę prawną osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek prawa handlowego. W ramach Kancelarii oferuję również usługi skierowane do przedsiębiorców obejmujące pomoc w rozpoczęciu działalności tj. zakładaniu i rejestracji podmiotów gospodarczych, w tym spółek prawa handlowego.

Adwokat Ewa Rożnowska-Iwanicka od 2003 roku jest członkiem Izby Adwokackiej w Koszalinie, co zapewnia wykonywanie czynności zawodowych według najwyższych standardów i etyki zawodowej.

Kancelaria Adwokacka wyposażona jest w nowoczesną infrastrukturę biurową oraz posiada stały dostęp do aktualnej bazy elektronicznej informacji prawniczej. Wykorzystanie elektronicznych nośników informacji oraz dostęp do najnowszej generacji urządzeń transferu danych pozwala na bieżący kontakt z Klientem i świadczenie pomocy prawnej na odległość. Dodatkowo Kancelaria objęta jest systemem ochrony zapewniającym bezpieczeństwo powierzonych jej dokumentów.

W kancelarii kładę duży nacisk na zachowanie tradycyjnych wartości zawodu adwokata oraz najwyższy poziom świadczonych usług. Wartości te pozwalają stworzyć Kancelarię wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom Klientów poszukujących właściwej pomocy prawnej.

Formy współpracy

Standardowe:

  • bezpośrednie spotkania w siedzibie Kancelarii
  • konsultacje telefoniczne i za pomocą poczty elektronicznej
  • zastępstwo przed sądami i innymi organami orzekającymi
  • opinie i analizy

Na życzenie klienta:

  • bezpośrednie spotkania w siedzibie Klienta
  • reprezentacja w negocjacjach i spotkaniach mediacyjnych
  • inne formy współpracy według sugestii Klientów
© Kancelaria Adwokacka adw. Ewa Rożnowska-Iwanicka